בחר שפה
דרושים הנדסאים

דרושים הנדסאים

לימודי הנדסאות הינם לימודים מרתקים המעניקים לבוגריהם שלל תחומים בהם הם יכולים לעסוק. הלימודים פותחים ארץ של אפשרויות בלתי מוגבלות בשוק העבודה. תנאי העבודה הם טובים, בתחומים אלו לרוב יש יציבות תעסוקתית והעניין הוא רב.

מגוון רחב של אפשרויות

כאשר אתם שמים פעמיכם והולכים ללמוד לימודי הנדסאות חשוב כי תעשו זאת במוסד לימודים מוכר ומכובד ויתרה מזאת חשוב שתבחרו תחום שמעניין אתכם ושאתם מתבחרים עליו. התחום של הנדסאות ולימודי הנדסאות התפתח מאוד בשנים האחרונות וכים ניתן לבחור את מסלול הלימודים מבין מבחר גדול של מסלולים ומגמות הקיימות. להלן מספר דוגמאות למסלולי לימוד בתחום ההנדסאות: הנדסה אזרחית, הנדסת מזון, הנדסת מכונות, הנדסת חשמל, הנדסה תעשייה וניהול, הנדסת קירור ומיזוג אוויר, הנדסת תוכנה ועוד. עם מגוון כל כך גדול של אפשרויות כל אחד מכם יוכל למצוא את התחום המועדף עליו.

למה הנדסאים כה מבוקשים?

כיום במשק הישראלי, הנדסאים לרוב לא מתקשים למצוא עבודה אם לא לומר שהם נחטפים ומחזרים אחריהם בשלל חברות ומשרדים שונים. הנדסאים לומדים לימודים אינטנסיביים המשלבים תיאוריה עם פרקטיקה ולכן הם המועמדים המושלמים. הלימודים מלמדים את הסטודנטים את רזי המקצוע ולכן ברגע שהם מסיימים את הלימודים הם כבר מוכנים להשתלב בשלל מקצועות ותפקידים המחכים להם בשוק העבודה.

הנדסאים- לימודי המשך

אחת הסיבות מדוע אנשים רבים בוחרים ללמוד לימודי הנדסאי ולא הנדסה היא היות ולימודי ההנדסהנ הם ארוכים יותר ובכך מתארך הזמן עד ההשתלבות בשוק העבודה. ברגע שישד בידכם תעודת הנדסאי אתם יכולים להתחיל ולעבוד ואם תחפצו בכך, בשל זה או אחר של חייכם, אתם תמיד יכולים להמשיך את הלימודים ולהשלים את התעודה לתעודת מהנדס. כמובן שמצב זה ישדרג את התנאים שלכם בעבודה הנוכחית שלכם ויאפשר לכם אופציות קידום. המסלול של התחלה כהנדסאי ומעבר למהנדס הוא מאוד נפוץ ופופולארי. תעודת ההנדסאי פותחת בפניכם מגוון עצום של אופציות תעסוקה בתנאים טובים, כל שנותר לכם כעת הוא לבחור.